Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Palo Alto (2013) me Titra Shqip

Palo Alto (2013) me Titra Shqip

Dec. 29, 2013USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

April e turpshme dhe e ndjeshme është virgjëresha e klasit, e përçarë mes një flirti të paligjshëm me trajnerin e saj të futbollit, z. B dhe një dashurie të pashpërblyer me Teddy-n. Emily, ndërkohë, i ofron favore seksuale çdo djali që të kalojë rrugën e saj – duke përfshirë Tedin dhe shokun e tij më të mirë Fred, një tela të drejtpërdrejtë pa filtra apo kufij. Ndërsa njëra festë e shkollës së mesme hyn në tjetrën – dhe April dhe Tedi luftojnë për të pranuar dashurinë e tyre reciproke – pamaturia e përshkallëzuar e Fredit fillon të shndërrohet në kaos.

Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Palo Alto
Vlerësimi IMDb 6.2 29,412 vota
Vlerësimi TMDb 6.166 751 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Milk (2008) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
Monster (2018)
9 Songs (2004) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit