Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3638 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
Palitan (2021) me Titra Shqip

Palitan (2021) me Titra Shqip

Dec. 10, 2021PhilippinesNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur një guxim i shtyn dy çifte në një orgji, ndjenjat e ndrydhura rindezin mes dy zonjave, të cilat dikur ishin mikesha dhe të dashurat më të mira.

Palitan (2021) me Titra Shqip
Palitan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Palitan
Vlerësimi IMDb 7.3 40 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 2 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The White Masai (2005) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)
The Power 2021 me Titra Shqip
Palmer (2021)
Like Father (2018) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip