Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 218 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Oxygen (2021)

Oxygen (2021)

No escape. No memory. 90 min to live.May. 12, 2021France100 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Kur u zgjua në një kapsulë kriogjenike, një grua e re nuk e mban mend se kush është apo si arriti atje. Oksigjeni po mbaron dhe ajo duhet të rikuperojë kujtesën e saj që të përpiqet të dalë nga makthi i saj.

Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Titulli origjinal Oxygène
Vlerësimi IMDb 6.5 22,487 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 568 vota

Regjizori

Alexandre Aja
Regjizori

Aktorët

Mélanie Laurent isElizabeth
Elizabeth "Liz" Hansen
Malik Zidi isLéo Ferguson
Léo Ferguson
Laura Boujenah isAlice Hansen
Alice Hansen
Éric Herson-Macarel isCapitaine Moreau
Capitaine Moreau
Anie Balestra isFemme âgée
Femme âgée
Marc Saez isInspecteur
Inspecteur
Cathy Cerda isAlice Hansen âgée
Alice Hansen âgée
Lyah Valade isLiz enfant
Liz enfant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
While We’re Young (2015) me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar (2022) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip