Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 806 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Overdose (2022) me Titra Shqip

Overdose (2022) me Titra Shqip

Nov. 04, 2022France119 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kapiten Sara Bellaiche, nga dega e Policisë Gjyqësore të Toulouse, po heton një agjërim të lidhur me vrasjen e dy adoleshentëve, një hetim i udhëhequr nga Richard Cross, nga Brigada Kriminale e Parisit. Të detyruar të bashkëpunojnë për të gjetur vrasësin dhe për të ndaluar agjërimin e përgjakshëm, Sara dhe Rikardi janë të dy në një garë pa frymë kundër kohës në rrugët e Spanjës dhe Francës.

Overdose (2022) me Titra Shqip
Overdose (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Overdose
Vlerësimi IMDb 5.5 846 vota
Vlerësimi TMDb 6.463 80 vota

Regjizori

Aktorët

Sofia Essaïdi isSara Bellaïche
Sara Bellaïche
Assaad Bouab isRichard Cross
Richard Cross
Alberto Ammann isEduardo Gracia
Eduardo Gracia
Nassim Lyes isSaïd Masriche
Saïd Masriche
Naïma Rodric isVanessa Sanchez
Vanessa Sanchez
Kool Shen isBob Fontana
Bob Fontana
Moussa Mansaly isFranck Darcheville
Franck Darcheville
Simon Abkarian isDaniel Prat
Daniel Prat
Zoé Marchal isLucie Di Marco
Lucie Di Marco
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit