Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Outside (2022) me Titra Shqip

Outside (2022) me Titra Shqip

Jan. 16, 2022USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në Seattle, OUTSIDE shqyrton kryqëzimin e dy jetëve: Ramzi, një artist i ri agorafobik që jeton një ekzistencë hermetike në apartamentin e tij në qendër të qytetit dhe Ana, një studente e vetmuar që ndriçon hënën si shoqëruese ndërsa fillojnë një miqësi dhe romancë të pamundur.

Outside (2022) me Titra Shqip
Outside (2022) me Titra Shqip
Outside (2022) me Titra Shqip
Outside (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Outside
Vlerësimi IMDb 4.9 187 vota
Vlerësimi TMDb 4 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In Bed (2005) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Ararat 2002
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip