Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 271 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Outlaws (2021) me Titra Shqip

Outlaws (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021Spain125 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Studenti introvert i Gironas, Nacho, takon dy delikuentë nga lagje e Kinës në qytet dhe kapet nga një sulm veror i vjedhjeve dhe sulmeve që do të ndryshojnë jetën e tij.

Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Las leyes de la frontera
Vlerësimi IMDb 7 1,272 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 43 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Don 2 (2011) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020 me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Broken Arrow (1996) me Titra Shqip
Rush Hour 1998 me Titra Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit