Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Outcast (2014) me Titra Shqip

Outcast (2014) me Titra Shqip

Për të shpëtuar shpirtrat e tyre, ata duhet të shpëtojnë një mbretëri.Sep. 26, 2014Canada98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një luftëtar misterioz bashkohet me vajzën dhe djalin e një perandori të rrëzuar kinez për të mposhtur vëllain e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre.

Outcast (2014) me Titra Shqip
Outcast (2014) me Titra Shqip
Outcast (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Outcast
Vlerësimi IMDb 4.6 13,657 vota
Vlerësimi TMDb 5.016 383 vota

Regjizori

Nick Powell
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Patriot 2000
Agent Revelation (2021)
Fire (2020) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Divergent (2014) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Jumper 2008 me Titra Shqip
Distorted (2018) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit