Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1582 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip

Out of the Blue (2022) me Titra Shqip

Vetëm një gjë i pengonte... burri i saj.Aug. 26, 2022Unknown105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kaloi kohë në burg pas një akuze për sulm, Connor Bates tani punon në një bibliotekë dhe e kalon kohën e tij të lirë duke vrapuar, duke notuar dhe duke u përpjekur të bashkojë botën e tij. Kur ai takon Marilyn Chambers, gruan e një biznesmeni të pasur, ata përplasen në një marrëdhënie intensive fizike dhe emocionale që shpejt përshkallëzohet në biseda të kota për vrasjen e burrit të saj.

Out of the Blue (2022) me Titra Shqip
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Out of the Blue
Vlerësimi IMDb 4.6 23 vota
Vlerësimi TMDb 4 2 vota

Regjizori

Neil LaBute
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
See How They Run (2022) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
The Guest (2014) me Titra Shqip
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit