Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 111 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Out of Sight (1998) me Titra Shqip

Out of Sight (1998) me Titra Shqip

Të kundërtat tërhiqen.Jun. 26, 1998USA123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njihuni me Jack Foley, një kriminel i qetë, i cili shkel ligjin dhe është i vendosur të bëjë një grabitje të fundit. Karen Sisco është një marshall federal që zgjedh të gjitha lëvizjet e duhura … dhe të gjithë djemtë e gabuar. Tani ata janë të gatshëm të rrezikojnë të gjitha për të zbuluar nëse mes tyre ka më shumë se vetëm ligji.

Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Out of Sight
Vlerësimi IMDb 7 92,711 vota
Vlerësimi TMDb 6.666 1,007 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isJack Foley
Jack Foley
Jennifer Lopez isKaren Sisco
Karen Sisco
Ving Rhames isBuddy Bragg
Buddy Bragg
Don Cheadle isMaurice 'Snoopy' Miller
Maurice 'Snoopy' Miller
Steve Zahn isGlenn Michaels
Glenn Michaels
Dennis Farina isMarshall Sisco
Marshall Sisco
Catherine Keener isAdele Delisi
Adele Delisi
Albert Brooks isRichard Ripley
Richard Ripley
Luis Guzmán isJosé 'Chino' Chirino
José 'Chino' Chirino
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Double Threat (2022) me Titra Shqip
Heartsong (2022) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
Mortdecai (2015) me Titra Shqip
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit