Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 341 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Our Father (2022) me Titra Shqip

Our Father (2022) me Titra Shqip

A është i yti?May. 11, 2022USA97 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi testi i ADN-së i një gruaje në shtëpi zbulon shumë gjysëm vëllezër, ajo zbulon një skemë tronditëse që përfshin spermën e donatorëve dhe një mjek të njohur të fertilitetit.

Our Father (2022) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Father
Vlerësimi IMDb 6.7 1,791 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 49 vota

Regjizori

Lucie Jourdan
Regjizori

Aktorët

Donald Cline isSelf - Fertility Doctor
Self - Fertility Doctor
Dianna Kiesler isSelf - Julie's Mother
Self - Julie's Mother
Liz White isSelf - Matt's Mother
Self - Matt's Mother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
The Stronghold (2021) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit