Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip

Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip

Apr. 17, 2021USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Haley e ndrojtur nga angazhimi është aq kundër martesës, por kur provon vellon e dasmës ‘magjike’ të gjyshes së saj, ajo transportohet në të ardhmen e saj, ku ajo dhe i dashuri afatgjatë Scott janë martuar lumturisht me dy fëmijë të bukur. E tronditur, Haley gjurmon familjen e saj për të kuptuar vizionin e saj dhe pikëpamja e saj për dashurinë ndryshon për mirë. A është Haley gati të heqë velin – dhe a është më në fund gati për atë që do të vijë më pas?

Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip
Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Dream Wedding
Vlerësimi IMDb 5.7 208 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Grimm (2003) me Titra Shqip
Through My Window (2022) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Ticket to Paradise (2022) me Titra Shqip
Accidental Love (2015) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Coming to America 1988
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit