Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1208 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Original Sin (2001) me Titra Shqip

Original Sin (2001) me Titra Shqip

Kjo nuk është një histori dashurie - është një histori rreth dashurisë.May. 08, 2001France118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bonnie Castle është në burg duke pritur të ekzekutohet dhe tregon për një Kubë të fundshekullit të nëntëmbëdhjetë, festive dhe aromatik me aromën e kafesë, se si ajo zëvendësoi Julia, të fejuarën e Luis, dhe mashtroi, plaçkiti dhe ngatërroi në vorbullat e pasionit burrin.

Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Original Sin
Vlerësimi IMDb 6.1 54,600 vota
Vlerësimi TMDb 6 597 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isJulia Russell / Bonnie Castle
Julia Russell / Bonnie Castle
Antonio Banderas isLuis Antonio Vargas
Luis Antonio Vargas
Thomas Jane isWalter Downs / Billy / Mephisto
Walter Downs / Billy / Mephisto
Gregory Itzin isColonel Worth
Colonel Worth
Jack Thompson isAlan Jordan
Alan Jordan
Allison Mackie isAugusta Jordan
Augusta Jordan
Cordelia Richards isEmily Russel
Emily Russel
Lisa Owen isMargareta
Margareta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Raees (2017) me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Fracture 2007
The Negotiation (2018) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Happily 2021
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
Drive All Night (2021) me Titra Shqip