Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 551 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip

Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip

Misioni i fundit për të fituar këtë luftë.Oct. 07, 2022USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë ditëve të fundit të Luftës së Dytë Botërore, Gjermania, e dëshpëruar për çdo zotërim të fundit për të mposhtur fuqitë aleate, shikoi armët dhe ushtarët e tyre të fundit. Marina Gjermane dhe U-Boat-et e fundit të mbetur u formuan së bashku për një mision të fundit të dëshpëruar – një mision për të sulmuar atdheun e Shteteve të Bashkuara, i njohur si Operacioni Seawolf. Kapiteni Hans Kessler, një komandant i nëndetëses nga të dy Luftërat Botërore, thirret në shërbim për të bërë një mision të suksesshëm dhe për të ndihmuar në ndryshimin e valës së luftës.

Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Operation Seawolf
Vlerësimi IMDb 3.2 154 vota
Vlerësimi TMDb 5.071 7 vota

Regjizori

Steven Luke
Regjizori

Aktorët

Hiram A. Murray isSam L. Gravely Jr.
Sam L. Gravely Jr.
Dolph Lundgren isHans Kessler
Hans Kessler
Frank Grillo isCommander Ingram
Commander Ingram
Cody Fleury isSgt. Rynhardt
Sgt. Rynhardt
Luke Steinborn isSub Mariner
Sub Mariner
Andrew Stecker isLt. Erich Reinhart
Lt. Erich Reinhart
Amanda Day isJackson's Wife (segment
Jackson's Wife (segment "Come Out Fighting")
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Against the Ice (2022) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
Bonnie & Bonnie 2019
Deep Blue Sea 1999
Blast Beat (2021) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit