Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 239 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip

Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip

May. 05, 2010Thailand95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I katandisur deri në vdekje nga armiku i hidhur Rajasena, Tien shpëtohet nga mjeshtri Bua, i cili, duke e mbajtur atë larg ngjarjeve të fshatit Kana Khone, e mëson të dominojë instinktet dhe dhunën me ndihmën e meditimit. Megjithatë, gjatë mungesës së tij, në Kana Khone krijohet një klimë diktature dhe represioni pas marrjes së pushtetit nga Buhti Sangkha, i cili mundi dhe preu kokën e Rajasena në një konfrontim të drejtpërdrejtë. I shëruar plotësisht, Tien vendos se është koha të kthehet në veprim dhe të bëjë diçka për njerëzit e tij.

Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal องค์บาก 3
Vlerësimi IMDb 5 13,649 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 320 vota

Regjizori

Tony Jaa
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop (1984) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Vikrant Rona (2022) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
IP Man The Awakening Master (2021) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit