Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 235 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip

Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip

Luftëtar. Pushtues. Legjendë.Dec. 04, 2008Thailand98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të 15-të (epoka Ayutthaya e historisë së Tajlandës, 1350-1767), rebelimi i një komando ushtarake e lë jetim të riun Tien, i cili i shpëton masakrës dhe përfundon duke u kapur nga një bandë tregtarësh skllevërish. Pasi Tien dëshmon se është një luftëtar i jashtëzakonshëm, duke mposhtur një krokodil, udhëheqësi i banditëve të “Shkëmbit të krahut të Garudës” e shpengon atë për ta trajnuar si luftëtar. Vite më vonë, tashmë i rritur, Tien (Tony Jaa) niset në kërkim të vrasësve të prindërve të tij për t’u hakmarrë për vdekjen e tyre. Ai do të luftojë me kundërshtarë të shumtë, shumëngjyrësh dhe të egër.

Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ong Bak 2
Vlerësimi IMDb 6.2 30,253 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 473 vota

Regjizori

Tony Jaa
Regjizori

Aktorët

Tim Man isTiger Style Assassin
Tiger Style Assassin
Dan Chupong isCrow Ghost (uncredited)
Crow Ghost (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Section 8 (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit