Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip

One Wild Moment (2015) me Titra Shqip

Jun. 24, 2015France105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Antoine dhe Laurent, miq të vjetër, kalojnë pushimet e tyre në Korsikë me vajzat e tyre përkatëse: Louna shtatëmbëdhjetëvjeçare dhe Marie tetëmbëdhjetëvjeçare. Një mbrëmje në plazh, Louna josh Laurentin. Louna është e dashuruar, por për Laurentin nuk ishte gjë tjetër veçse një shpërqendrim momental. Pa zbuluar emrin e të dashurit të saj, Louna i beson babait të saj, i cili përpiqet me çdo mjet të zbulojë se kush është i dashuri i vajzës së tij. Sa kohë do të mund të mbahet sekret sekreti?

One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Un moment d'égarement
Vlerësimi IMDb 6.2 9,461 vota
Vlerësimi TMDb 5.819 915 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
Under Her Control (2022) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Get Hard (2015) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip