Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 612 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
One Way (2022) me Titra Shqip

One Way (2022) me Titra Shqip

Asnjë kthesë e gabuar nuk kalon pa u ndëshkuar.Sep. 02, 2022Ireland96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në arrati me një çantë plot me para pas një grabitjeje të ish-shefit të tij të krimit – dhe një plagë potencialisht fatale – Fredi rrëshqet në një autobus që shkon në shkretëtirën e paepur të Kalifornisë. Me jetën e tij që i rrëshqet nëpër gishta, Freddy ka mbetur me shumë pak zgjedhje për të mbijetuar.

One Way (2022) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal One Way
Vlerësimi IMDb 3.7 287 vota
Vlerësimi TMDb 2.7 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warcraft (2016) me Titra Shqip
The Last Rite (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Black Site (2022) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit