Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
One Night with the King (2006) me Titra Shqip

One Night with the King (2006) me Titra Shqip

Ndjeni prekjen e fatitOct. 10, 2006USA123 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kjo dramë mahnitëse biblike tregon legjendën e guximshme dhe historike të Hadassah, një jetim çifut me bukuri të jashtëzakonshme që ngrihet për t’u bërë mbretëresha Ester e Persisë dhe shpëton hebrenjtë persianë nga gjenocidi. Duke i zbuluar trashëgiminë e saj mbretit, Estera pengon planin e kryeministrit të keq për të asgjësuar të gjithë hebrenjtë në Perandorinë Persiane. Festivali vjetor i Purim është frymëzuar nga heroizmi i saj.

One Night with the King (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal One Night with the King
Vlerësimi IMDb 6 7,322 vota
Vlerësimi TMDb 6.731 52 vota

Regjizori

Aktorët

Tiffany Dupont isHadassah / Esther
Hadassah / Esther
Luke Goss isKing Xerxes
King Xerxes
John Noble isPrince Admantha
Prince Admantha
Omar Sharif isPrince Memucan
Prince Memucan
Javen Campbell isPrince Tarshish
Prince Tarshish
Jyoti Dogra isQueen Vashti
Queen Vashti
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
The Judge (2014) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Last Orders (2001) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit