Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5232 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
One Last Time (2020) me Titra Shqip

One Last Time (2020) me Titra Shqip

Jun. 07, 2020France70 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Salomé, një grua 69-vjeçare refuzon të plaket në një shoqëri që nuk kujdeset për të moshuarit. Ajo vendos të planifikojë vdekjen e saj, duke përfshirë kushtimin e vitit të fundit të jetës së saj në vaktin e fundit, shëtitjen e fundit dhe herën e fundit që do të bëjë seks.

One Last Time (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Une dernière fois
Vlerësimi IMDb 5.6 72 vota
Vlerësimi TMDb 7 4 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Godzilla 2014
Golden Men (2019) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
Monday (2021)
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
The Face of an Angel (2014) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit