Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip

Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip

Historia e patreguar e ekipit që kishte në këmbë Amerikën.Jan. 01, 2006USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitet 1970, Liga e Futbollit të Amerikës së Veriut shënoi përpjekjen e parë për të prezantuar futbollin te tifozët e sportit amerikan. Ndërsa shumica e skuadrave kishin vetëm sukses të kufizuar në rastin më të mirë, një prej tyre arriti të depërtonte drejt popullaritetit të mirëfilltë – New York Cosmos. Mendimi i Steve Ross (ekzekutiv kryesor në Warner Communications) dhe vëllezërve Ertegun (Themeluesit e Atlantic Records), Cosmos pati një fillim të vështirë në 1971, por gjërat ndryshuan në 1975 kur ylli më i famshëm i futbollit në botë, kampioni brazilian Pele, nënshkroi me Cosmos për një pagesë prej pesë milionë dollarësh. Me ardhjen e Pele, Cosmos u bë hit dhe lojtarët u bënë dollia e qytetit, duke fituar tryezën e tyre private në Studio 54. Një numër yjesh të tjerë ndërkombëtarë të futbollit u joshën shpejt në Cosmos, duke përfshirë Franz Beckenbauer, Rodney Marsh , dhe Carlos Alberto, por me kalimin e dekadës, skuadra filloi të humbiste favorin e tifozëve dhe u ul në 1985.

Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip
Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos
Vlerësimi IMDb 7.3 1,499 vota
Vlerësimi TMDb 7 11 vota

Regjizori

Paul Crowder
Regjizori

Aktorët

Pelé isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Jay Emmett isHimself
Himself
Clive Toye isHimself
Himself
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Cop Movie (2021) me Titra Shqip
14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip
Becoming 2020
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Zero Days (2016) me Titra Shqip
Puff: Wonders of the Reef (2021) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit