Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Once Fallen (2010) me Titra Shqip

Once Fallen (2010) me Titra Shqip

Pjesa më e vështirë për të ecur përpara është të thuash lamtumirëNov. 02, 2010USA89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Chance (Brian Presley) kthehet në shtëpi pas pesë vjetësh në burg, ai është i vendosur të shpëtojë nga e kaluara e tij, të fillojë një jetë të re dhe të bëjë paqe me babain e tij, (Ed Harris, fituesi i Golden Globe®), i cili është kreu i arianëve Banda e burgut të vëllazërisë dhe vuan dënimin e përjetshëm për vrasje. Pas lirimit të tij, ëndrrat e tij për një të ardhme pa krime fillojnë të shpërbëhen kur ai detyrohet të marrë përsipër borxhin e egër të mikut të tij më të mirë ndaj një mafioz vendas. Pavarësisht se është futur përsëri në një botë luftimesh të organizuara, pazare droge dhe lidhjesh me agjentë të korruptuar policie, Chance bie në dashuri me Pearl (i nominuari për Academy Award® Taraji P. Henson) dhe perspektiva për të jetuar një jetë normale duket pothuajse e arritshme. Por a do të jetë në gjendje t’i shpëtojë krimeve të babait dhe të kaluarës së tij?

Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Once Fallen
Vlerësimi IMDb 4.8 1,375 vota
Vlerësimi TMDb 5.114 22 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of Gucci (2021) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Heist (2015) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Glamour Girls (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit