Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
On the Line (2021) me Titra Shqip

On the Line (2021) me Titra Shqip

Sep. 15, 2021South Korea109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Seo-joon, humbet gjithçka për phishing me zë dhe depërton në një organizatë në Kinë për të takuar Kwak Pro, projektuesin pas këtij sistemi phishing.

On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 보이스
Vlerësimi IMDb 6.3 169 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Skin Trade (2014) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
The Lair (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
Divergent (2014) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Taken (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit