Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 332 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Old Man (2022) me Titra Shqip

Old Man (2022) me Titra Shqip

Kujdes nga armiku brenda.Oct. 14, 2022Unknown97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thellë në pyll, një alpinist i humbur pengohet në kabinën e një plaku të çrregullt dhe të izoluar. Ajo që nis si bisedë e përzemërt, shpejt bëhet e rrezikshme pasi bëhet e qartë se njëri ose të dy mund të fshehin një sekret të tmerrshëm.

Old Man (2022) me Titra Shqip
Old Man (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Old Man
Vlerësimi IMDb 4.8 904 vota
Vlerësimi TMDb 6.36 25 vota

Regjizori

Lucky McKee
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
The Beast 2020
The Moderator (2022) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
Zipper (2015) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit