Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Oculus (2014) me Titra Shqip

Oculus (2014) me Titra Shqip

Ju shikoni atë që ajo dëshiron që ju të shihni.Apr. 03, 2014USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Kaylie dhe Tim Russell janë dy vëllezër të cilët u goditën pasi kishin qenë dëshmitarë të odisesë së tmerrshme të prindërve të tyre si fëmijë, të shtyrë fillimisht në çmenduri dhe më pas në vrasje. Të ribashkuar si të rritur pas një kohe të gjatë, të dy janë të bindur se ishte një entitet i mbinatyrshëm që krijoi ngjarjet e së kaluarës së saj dhe përpjekjet e tyre konvergojnë për të shkatërruar atë që ata besojnë se është vërtet përgjegjëse: një pasqyrë legjendare dikur në pronësi të familjes së tyre.

Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Oculus
Vlerësimi IMDb 6.5 121,725 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,315 vota

Regjizori

Mike Flanagan
Regjizori

Aktorët

Karen Gillan isKaylie Russell
Kaylie Russell
Brenton Thwaites isTim Russell
Tim Russell
Katee Sackhoff isMarie Russell
Marie Russell
Rory Cochrane isAlan Russell
Alan Russell
Annalise Basso isYoung Kaylie
Young Kaylie
Garrett Ryan isYoung Tim
Young Tim
James Lafferty isMichael Dumont
Michael Dumont
Miguel Sandoval isDr. Shawn Graham
Dr. Shawn Graham
Kate Siegel isMarisol Chavez
Marisol Chavez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

HollyBlood (2022) me Titra Shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine (2015) me Titra Shqip
Resident Evil: Vendetta (2017) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Those Who Walk Away (2022) me Titra Shqip
Time Lapse (2014) me Titra Shqip
The Family (2021) me Titra Shqip