Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Obsessed (2009) me Titra Shqip

Obsessed (2009) me Titra Shqip

Sharon dhe Derek kanë të gjitha ato që kanë dashur ndonjëherë ... por dikush tjetër i dëshiron më shumë.Apr. 24, 2009United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një profesionist i suksesshëm me një grua të bukur papritmas e gjen veten të kërcënuar nga një praktikante e cila fillon ta ndjekë atë.

Obsessed (2009) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Obsessed
Vlerësimi IMDb 5 30,695 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 480 vota

Regjizori

Steve Shill
Regjizori

Aktorët

Idris Elba isDerek Charles
Derek Charles
Beyoncé isSharon Charles
Sharon Charles
Ali Larter isLisa Sheridan
Lisa Sheridan
Christine Lahti isDetective Monica Reese
Detective Monica Reese
Bryan Ross isSecurity Man
Security Man
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hart’s War (2002) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
On the Count of Three (2022) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Wrong Place (2022) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip