Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip

Nowhere Special (2020) me Titra Shqip

Sep. 10, 2020Italy96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John, një pastrues xhamash 35-vjeçar, i ka kushtuar jetën e tij rritjes së djalit të tij trevjeçar Michael, pasi nëna e foshnjës i braktisi ata menjëherë pas lindjes. Kur zbulon se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë, John përpiqet të gjejë një familje të re që mund ta mirëpresë Michael dhe ta mbrojë atë nga realiteti i tmerrshëm që e pret. Por si mund të përcaktojë atë se çfarë e bën një familje të përsosur apo çfarë është më e mira për Michael?

Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nowhere Special
Vlerësimi IMDb 7.5 2,415 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 50 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Wife of a Spy (2020) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit