Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 111 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Now You See Me (2013) me Titra Shqip

Now You See Me (2013) me Titra Shqip

4 magjistarë të mrekullueshëm. 3 grabitje të pamundura. 1 miliard dollarë. Ky nuk është iluzion.May. 29, 2013USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjent i FBI-së dhe një detektiv i Interpolit ndjekin një ekip iluzionistësh që kryejnë vjedhje bankash gjatë shfaqjeve të tyre dhe shpërblejnë audiencën e tyre me para.

Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Now You See Me
Vlerësimi IMDb 7.2 651,794 vota
Vlerësimi TMDb 7.351 13,888 vota

Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isMerritt McKinney
Merritt McKinney
Morgan Freeman isThaddeus Bradley
Thaddeus Bradley
Jesse Eisenberg isJ. Daniel Atlas
J. Daniel Atlas
Isla Fisher isHenley Reeves
Henley Reeves
Mark Ruffalo isDylan Rhodes
Dylan Rhodes
Michael Kelly isAgent Fuller
Agent Fuller
Dave Franco isJack Wilder
Jack Wilder
Michael Caine isArthur Tressler
Arthur Tressler
Justine Wachsberger isParis Bank Manager
Paris Bank Manager
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Insomnia (2002) me Titra Shqip
Swordfish (2001) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Thunderbolt (1995) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit