Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 460 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Not Okay (2022) me Titra Shqip

Not Okay (2022) me Titra Shqip

Bëhu i famshëm ose shtiru duke u përpjekur.Jul. 29, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një e re ambicioze, e dëshpëruar për ndjekës dhe famë, falsifikon një udhëtim në Paris për të rritur praninë e saj në mediat sociale. Kur një incident i tmerrshëm ndodh në botën reale dhe bëhet pjesë e udhëtimit të saj imagjinar, gënjeshtra e saj e bardhë bëhet një telash moral që i ofron asaj gjithë vëmendjen që ajo dëshironte.

Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Not Okay
Vlerësimi IMDb 6 13,110 vota
Vlerësimi TMDb 6.517 265 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Juniper (2021) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Live Is Life (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit