Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip

Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip

Nuk ka kohë për të gjakosurOct. 23, 2014Germany97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një bandë vikingësh kalon linjat e armikut dhe fillon një garë në panik. Humbësit do ta paguajnë me jetën e tyre.

Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Northmen: A Viking Saga
Vlerësimi IMDb 5.4 10,177 vota
Vlerësimi TMDb 5.414 298 vota

Regjizori

Claudio Fäh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
The Pursuit of Happyness (2006) me Titra Shqip
After the Wedding (2019) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Shaolin Soccer (2001) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit