Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Nokas (2010) me Titra Shqip

Nokas (2010) me Titra Shqip

Oct. 01, 2010NO90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mëngjesin e 5 prillit 2004, në Stavanger u krye grabitja më e madhe e bankës në historinë norvegjeze. Vetë grabitja është personazhi kryesor i tregimit dhe ndriçohet nga disa këndvështrime gjatë filmit, nga këndvështrimi i policisë, grabitësve, personelit qendror të shërbimit të arkës dhe njerëzve të thjeshtë.

Nokas (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nokas
Vlerësimi IMDb 6.5 4,469 vota
Vlerësimi TMDb 5.904 47 vota

Regjizori

Aktorët

Tov Sletta isDavid Toska
David Toska
Frode Winther isKjell Alrich Schumann
Kjell Alrich Schumann
Morten Håland isErik Håland
Erik Håland
Morten Larsen isArne Sigve Klungland
Arne Sigve Klungland
Jeton Jajovski isJusuf Hani
Jusuf Hani
Lirik Sahiti isIkmet Kodzadziku
Ikmet Kodzadziku
Geir Høyseth isErling Havnå
Erling Havnå
André Eriksen isThomas Thendrup
Thomas Thendrup
Thomas Berhane isMetkel Betew
Metkel Betew
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Spy (2002) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Shazam! (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit