Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Nocturama (2016) me Titra Shqip

Nocturama (2016) me Titra Shqip

Aug. 31, 2016BE130 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paris, një mëngjes. Një grup të rinjsh me prejardhje të ndryshme. Ata nisen në një balet të çuditshëm në tunelet e metrosë dhe rrugët e qytetit. Ata duket se ndjekin një plan. Gjestet e tyre janë të sakta, pothuajse të rrezikshme. Ata konvergojnë drejt së njëjtës pikë, një dyqan, në momentin që është gati të mbyllet. Fillon nata.

Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nocturama
Vlerësimi IMDb 6.4 5,025 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 201 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Everyman’s War (2009) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
CQ 2001
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit