Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Nitram (2021) me Titra Shqip

Nitram (2021) me Titra Shqip

Sep. 30, 2021Australia110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mesi i viteve nëntëdhjetë. Nitram jeton me nënën dhe babanë e tij në periferi të Australisë. Ai është një ekzistencë e izolimit dhe zhgënjimit pasi ai kurrë nuk ka qenë në gjendje të përshtatet me botën përreth tij. Megjithatë, gjithçka ndryshon kur ai gjen miqësinë e papritur në një trashëgimtare të vetmuar, Helen. Megjithatë, lidhja e tyre ndeshet me një fund tragjik që e shtyn Nitram të lëshojë zemërimin e ndrydhur. Do të jetë fillimi i një zbritjeje të ngadaltë në një makth që do të arrijë kulmin në aktet më nihiliste dhe mizore.

Nitram (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nitram
Vlerësimi IMDb 7.2 3,009 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 25 vota

Regjizori

Justin Kurzel
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
Prowl (2010) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Fracture 2007