Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 167 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip

Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip

Një hero i lashtë kthehet me një hakmarrje.Dec. 27, 2013Thailand95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Luftojini të gjithë dhe mos i besoni askujt: është kodi i mbijetesës i praktikuar nga mjeshtri i arteve marciale Kejsi Boëman pasi jeta e tij e lumtur në familje është shkatërruar nga një akt i egër dhune. Duke u zotuar për hakmarrje, amerikani i patrembur ndjek vjedhurazi vrasësin nga Osaka në Bangkok në Rangoon me ndihmën e një sensi të mençur dhe dinak. Të dhënat e tij të vetme: një seri viktimash, qafa e të cilëve mban shenjën dalluese të mbytjes me tela me gjemba. Duke luftuar për t’u hakmarrë si dhe për të mbijetuar, Kejsi duhet të mprehë përgjigjet e tij si brisk dhe t’i çojë aftësitë e tij luftarake në nivelin tjetër, madje duke përdorur meditim të thellë për të falsifikuar vdekjen e tij. Objektivi i tij: zoti i keq i drogës Goro, i cili po vërshon rrugët me metanë vdekjeprurëse të gatuar në fabrikën e tij të largët në xhungël. Për t’u përgatitur për konfrontimin e tij përfundimtar, Kejsi më në fund duhet të bëhet një luftëtar i padukshëm i denjë për emrin Ninja. Por pikërisht kur gjahu i tij bie në qoshe, një kthesë e papritur i tregon Kejsit se beteja e tij është vetëm fillimi: ai me të vërtetë nuk mund t’i besojë askujt.

Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ninja: Shadow of a Tear
Vlerësimi IMDb 6.1 12,451 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 280 vota

Regjizori

Aktorët

Vithaya Pansringarm isGeneral Tsung
General Tsung
Kane Kosugi isNakabara
Nakabara
Pim Bubear isKarate Fighter
Karate Fighter
David Bueno isCompound Guard #1
Compound Guard #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
There Are No Saints (2022) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Dororo (2007) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit