Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip

Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip

Aug. 05, 2014USA84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I inkuadruar për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, Klani i Humbur Ninja duhet të luftojë në rrugën e tyre drejt një bunkeri bërthamor të nëndheshëm të mbushur me një mori armiqsh të mbinatyrshëm, mutantë dhe zombie që hanë mish. Të bllokuar një mijë këmbë nën koren e tokës, këta ninja do të përballen me ferrin.

Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ninja Apocalypse
Vlerësimi IMDb 3.1 928 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Dragon Rider (2020) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit