Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 227 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip

Night in Paradise (2020) me Titra Shqip

Sep. 03, 2020South Korea131 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Tae-gu, pjestar i një bande kriminale të udhëhequr nga Z. Yang, përpiqet të rindërtojë jetën e tij për hir të motrës dhe nipit të tij të sëmurë. Kur këta të fundit vriten në një aksident nga dikush që synon ti bëjë atentat Tae-gu, ai, i tronditur, vendos të hakmerret. Eliminoni një shef tjetër bande dhe arratiset në ishullin Jeju.

Duke mos ditur që banda e tij tashmë e ka braktisur, ai takon Kuto dhe mbesën e tij Jae-yeon, të cilët po kujdesen për të. Jae-yeon po vdes nga një sëmundje, ndërsa Tae-gu ndjen se rreziku po afron. Situata ngatërrohet dhe Jae-yeon dhe Tae-gu, të cilët kanë humbur dëshirën për të jetuar, fillojnë të ndiejnë keqardhje për njëri-tjetrin.

Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 낙원의 밤
Vlerësimi IMDb 6.7 4,011 vota
Vlerësimi TMDb 7 109 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip
Crash 2005
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
Twas the Night (2021) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Demolition (2016) me Titra Shqip
The Toll 2021
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip