Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 649 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Night Drive (2022) me Titra Shqip

Night Drive (2022) me Titra Shqip

TË GJUAJTURIT BËHEN GJUAJTËSMar. 11, 2022India118 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i ri që punon është në një makinë ku takohen me një aksident. Kjo i lë ata në një trekëndësh midis një polici që heton aksidentin dhe hegjemonisë së korruptuar politike që është në ndjekje të tyre.

Night Drive (2022) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal നൈറ്റ് ഡ്രൈവ്
Vlerësimi IMDb 6.8 1,022 vota
Vlerësimi TMDb 8 4 vota

Regjizori

Vysakh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Protégé (2007) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
White Lily (2016) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit