Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 145 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Night Drive (2021) me Titra Shqip

Night Drive (2021) me Titra Shqip

Trafik i lehtë. Dreq i rëndë.Aug. 06, 2021USA82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi karrierën dhe gruan e tij, Russell nuk ka asgjë tjetër përveç veturës së tij, të cilën falë një aplikacioni ai e vë në shërbim të udhëtarëve që do të transportohen përreth. Monotonia e profesionit të tij të ri prishet kur ai pranon thirrjen nga Charlotte, një grua e re misterioze që e bind atë, me pagesë, të anulojë të gjitha angazhimet e tij të tjera për mbrëmjen. Do të jetë fillimi i një nate të çmendur jashtë çdo binari.

Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night Drive
Vlerësimi IMDb 5.4 277 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota

Regjizori

Brad Baruh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
X (2022) me Titra Shqip
Child 44 (2015) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Vendetta (2022) me Titra Shqip
The Guest (2014) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
The Sadness (2021) me Titra Shqip
Barbarian (2022) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit