Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip

Një natë finale për të shpëtuar ditën.Dec. 17, 2014United Kingdom98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur atraksionet e Muzeut të Historisë Natyrore të New York-ut, të cilat marrin jetë natën, fillojnë të sillen në mënyrë jonormale, ish kujdestari Larry (Ben Stiller), kohët e fundit bëhet drejtor i operacioneve të natës, thirret për të zbuluar pse. Pllaka, e cila sjell me magji krijesat në jetë, ka filluar të prishet dhe mënyra e vetme për ta mbrojtur atë është në varrin e faraonit egjiptian Ahkmenrah në Muzeun Britanik. Me qëllim për të bërë gjithçka për të shpëtuar miqtë e tyre të natës, Larry, djali i tij Nick dhe tërheqjet u nisën për në Londër, ku do të zbulojnë sekretin e tryezës.

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Museum: Secret of the Tomb
Vlerësimi IMDb 6.2 110,804 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 4,681 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isLarry Daley / Laaa
Larry Daley / Laaa
Robin Williams isTheodore Roosevelt
Theodore Roosevelt
Owen Wilson isJedediah Smith
Jedediah Smith
Steve Coogan isOctavius
Octavius
Ricky Gervais isDr. McPhee
Dr. McPhee
Dan Stevens isSir Lancelot
Sir Lancelot
Skyler Gisondo isNick Daley
Nick Daley
Rami Malek isAhkmenrah
Ahkmenrah
Patrick Gallagher isAttila the Hun
Attila the Hun
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Ghost 1990 me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
The Forbidden Kingdom (2008) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Iron Will (1994) me Titra Shqip
The Cursed (2021) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Titra Shqip