Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Night at the Eagle Inn (2021) me Titra Shqip

Night at the Eagle Inn (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021USA70 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Binjakët vëllazërorë Spencer (Taylor Turner) dhe Sarah (Amelia Dudley) vendosin të ndalojnë për një periudhë kohore në një bujtinë të largët të Vermontit, me qëllim që të hetojnë vendin e fundit të njohur ku u pa babai i tyre, i zhdukur në mënyrë misterioze, natën që ata lindën. Pas regjistrimit, hanxhiu i përhumbur (Greg Schweers) dhe kopshtari enigmatik u tregojnë binjakëve historinë tragjike dhe të tmerrshme të hotelit. Të burgosur brenda aksidentit të prodhuar, Spencer dhe Sara duhet të përpiqen të qëndrojnë gjallë deri në agim që të mund të dalin të padëmtuar.

Night at the Eagle Inn (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Eagle Inn
Vlerësimi IMDb 4 256 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Amelia Dudley isSarah Moss
Sarah Moss
Taylor Turner isSpencer Moss
Spencer Moss
Greg Schweers isThe Night Manager
The Night Manager
Erik Bloomquist isJoseph Moss
Joseph Moss
Jeffrey Fryer isThe New Arrival
The New Arrival
Bill Salvatore isThe Apologist
The Apologist
Madeleine Dauer isThe Caretaker
The Caretaker
Charles Rosenay isThe Debutante
The Debutante
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Monstrous (2022) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip
Aiyai: Wrathful Soul (2020) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit