Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
New York Ninja (2021) me Titra Shqip

New York Ninja (2021) me Titra Shqip

Oct. 02, 2021USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi gruaja e tij vritet, një burrë bëhet një ninja për t’u hakmarrë ndaj vrasësve të saj nëpër rrugët e Nju Jorkut, në këtë film që fillimisht u braktis në 1984 derisa u zbulua dhe u përfundua nga  Vinegar Syndrome.

New York Ninja (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal New York Ninja
Vlerësimi IMDb 4.6 208 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Don Wilson isJohn (voice)
John (voice)
Linnea Quigley isRandi Rydell (voice)
Randi Rydell (voice)
Leon Isaac Kennedy isDetective Williams (voice)
Detective Williams (voice)
Michael Berryman isThe Plutonium Killer (voice)
The Plutonium Killer (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Detective Knight: Rogue (2022) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
The Crow (1994) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Logan 2017
The Lair (2022) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit