Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip

Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip

Oct. 16, 2020Germany116 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zenia është një punëtore migrante e zellshme ukrainase në Poloni, e cila u bën thirrje shtëpive si masazhatore banorëve në nevojë dhe aspirantë të një komuniteti të mbyllur të klasës së mesme pranë Varshavës. Ai është i vetëdijshëm për të gjitha problemet, ankthet dhe sekretet e tyre – dhe diçka si një figurë guru e padashur. Spiritualiteti i bazuar në Zenia, fuqitë e dukshme shëruese dhe shpatullat e gjera e bëjnë atë një objekt epshi për shumë nga shpirtrat e humbur në komunitet.

Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Śniegu już nigdy nie będzie
Vlerësimi IMDb 6.5 2,044 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 35 vota

Regjizori

Aktorët

Weronika Rosati isWika / matka Żeni
Wika / matka Żeni
Katarzyna Figura iswłaścicielka buldogów
właścicielka buldogów
Łukasz Simlat ismąż Wiki
mąż Wiki
Andrzej Chyra isżołnierz
żołnierz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Queen & Country (2015) me Titra Shqip
Paint 2020
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Silverton Siege (2022) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip