Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Neon Lights (2022) me Titra Shqip

Neon Lights (2022) me Titra Shqip

Mbajini demonët tuaj më afër.Jul. 03, 2022Canada90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Manjati i teknologjisë, Clay Amani, tërhiqet në një vend jashtë rrjetit në kërkim të kuptimit dhe paqes, me vëllezërit e motrat e shkëputur dhe pasardhësit e tyre, vetëm për t’u kapur në një zbavitje vrasëse rrëqethëse brenda pronës së tij të re.

Neon Lights (2022) me Titra Shqip
Neon Lights (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Neon Lights
Vlerësimi IMDb 4.1 816 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Villain (2020)
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
Section 8 (2022) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit