Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 258 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip

Ne Zha (2019) me Dublim Shqip

Jul. 26, 2019China110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nezha lindi nga një perlë qiellore e Zotit Primordial të Qiellit. Me fuqi unike dhe të jashtëzakonshme, ai shpejt e gjeti veten të margjinalizuar, të urryer dhe të frikësuar. I destinuar nga një profeci e lashtë për të sjellë shkatërrim në botë, Nezha do të duhet të zgjedhë midis së mirës dhe së keqes për të thyer zinxhirët e fatit dhe për t’u bërë hero.

Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Titulli origjinal 哪吒之魔童降世
Vlerësimi IMDb 7.5 6,943 vota
Vlerësimi TMDb 8 234 vota

Regjizori

Yu Yang
Regjizori

Aktorët

Yanting Lü isYoung Nezha (Voice)
Young Nezha (Voice)
Joseph isYouth Nezha (Voice)
Youth Nezha (Voice)
Mo Han isAo Bing (Voice)
Ao Bing (Voice)
Hao Chen isLi Jing (Voice)
Li Jing (Voice)
Qi Lü isMrs Yin (Voice)
Mrs Yin (Voice)
Yang Wei isShen Gongbao (Voice)
Shen Gongbao (Voice)
Jiaming Zhang isTaiyi Zhenren (Voice)
Taiyi Zhenren (Voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Dinosaur (2000) me Dublim Shqip
From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Ladybug & Cat Noir Awakening (2021) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit