Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Natural Light (2021) me Titra Shqip

Natural Light (2021) me Titra Shqip

Sep. 16, 2021France103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, në Rusinë e pushtuar, István Semetka është një fermer i thjeshtë hungarez, i cili shërben si toger i dytë në një njësi të posaçme kërkimi. Rrugës për në një fshat të largët, ekipi i tij bie nën zjarrin e armikut. Kur komandanti vritet, Semetka duhet të kapërcejë frikën e tij dhe të marrë kontrollin e njësisë pasi ajo është tërhequr në një kaos që nuk mund ta kontrollojë më.

Natural Light (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Természetes fény
Vlerësimi IMDb 6.2 547 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lover (1992) me Titra Shqip
Crisis 2021
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Victoria Gotti: My Father’s Daughter (2019) me Titra Shqip
Through My Window (2022) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip