Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
National Champions (2021) me Titra Shqip

National Champions (2021) me Titra Shqip

Sa vlen një lojtar në një lojë prej 18 miliardë dollarësh?Dec. 10, 2021USA116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kundërmbrojtësi premtues LeMarcus James dhe shoku i skuadrës Emmett të dielën, tre ditë përpara Ligës Kombëtare Studentore të Futbollit, po promovojnë një grevë në të cilën asnjë nga lojtarët që i bashkohen protestës nuk do të luajë derisa të gjithë studentët që janë sportistë të shpërblehen siç duhet. Gjesti dërgon në krizë trajnerin dhe disa ndërmjetës të pushtetit, të cilët përballen me një luftë kundër kohës për të shmangur katastrofën.

National Champions (2021) me Titra Shqip
National Champions (2021) me Titra Shqip
National Champions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal National Champions
Vlerësimi IMDb 5.5 618 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 10 vota

Regjizori

Aktorët

Stephan James isLeMarcus James
LeMarcus James
J.K. Simmons isCoach James Lazor
Coach James Lazor
Alexander Ludwig isEmmett Sunday
Emmett Sunday
Lil Rel Howery isCoach Dunn
Coach Dunn
Tim Blake Nelson isRodger Cummings
Rodger Cummings
Andrew Bachelor isTaylor Jackson
Taylor Jackson
David Koechner isRichard Everly
Richard Everly
Jeffrey Donovan isMike Titus
Mike Titus
Kristin Chenoweth isBailey Lazor
Bailey Lazor
Timothy Olyphant isElliott Schmidt
Elliott Schmidt
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Men (2022) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Memoria (2021) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
The Story of My Wife (2021) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit