Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip

Naples in Veils (2017) me Titra Shqip

Dec. 28, 2017Italy113 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Napoli të pezulluar mes magjisë dhe bestytnisë, çmendurisë dhe racionalitetit, një mister mbështjell ekzistencën e Adrianës (Giovanna Mezzogiorno), e pushtuar nga një dashuri e papritur dhe një krim i dhunshëm.

Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Napoli velata
Vlerësimi IMDb 5.8 2,527 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 387 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Canal (2014) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Lifeforce (1985) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit