Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 228 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip

Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip

Do të mësosh ta duash. Lythat dhe të gjitha.Oct. 21, 2005United Kingdom97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I veja Cedric Brown punëson Nanny McPhee për t’u kujdesur për shtatë fëmijët e tij të tërbuar, të cilët kanë përzënë të gjitha dadot e mëparshme. E tallur nga Simon dhe vëllezërit e motrat e tij, Nanny McPhee përdor fuqitë mistike për të rrënjosur disiplinën. Dhe kur stërhalla dhe dashamirësja e fëmijëve, Lady Adelaide Stitch, kërcënon se do t’i ndajë fëmijët, familja mblidhet së bashku nën drejtimin e Nanny McPhee.

Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Nanny McPhee
Vlerësimi IMDb 6.6 76,904 vota
Vlerësimi TMDb 6.632 2,595 vota

Regjizori

Kirk Jones
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Shazam! (2019) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
Tomb Raider (2018) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip
Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit