Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 260 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2playersb.com
Naduvan (2021) me Titra Shqip

Naduvan (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021India123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi përshkruan jetën e një familjeje të lumtur, Kartikut, Madusë dhe vajzës së tyre të vogël Kavit. Shiva është bashkëpunëtor në fabrikën e tij. Guruja, një punëtor i fabrikës zbulon një sekret të madh në lidhje me Shivën dhe Madunë. Ai është në rrezik të madh.

Naduvan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal நடுவன்
Vlerësimi IMDb 6.4 220 vota
Vlerësimi TMDb 8 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Night Drive (2022) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Dashing in December (2020)
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
London Boulevard (2010) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit