Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip

My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip

Ajo ia vlen të gjitha mundimetNov. 23, 2011United Kingdom99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Londër, 1956. Aktori dhe regjisori gjenial i filmit Laurence Olivier është gati të fillojë xhirimet e filmit të tij të ardhshëm, premierë në vitin 1957 si Princi dhe vajza e shfaqjes, me Marilyn Monroe. I riu Colin Clark, i cili ëndërron të ketë një karrierë në biznesin e filmit, arrin të gjejë një punë në xhirime si ndihmës i tretë i regjisorit.

My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Week With Marilyn
Vlerësimi IMDb 6.9 86,657 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,086 vota

Regjizori

Simon Curtis
Regjizori

Aktorët

Michelle Williams isMarilyn Monroe
Marilyn Monroe
Kenneth Branagh isSir Laurence Olivier
Sir Laurence Olivier
Eddie Redmayne isColin Clark
Colin Clark
Dominic Cooper isMilton Greene
Milton Greene
Philip Jackson isRoger Smith
Roger Smith
Derek Jacobi isSir Owen Morshead
Sir Owen Morshead
Toby Jones isArthur Jacobs
Arthur Jacobs
Michael Kitchen isHugh Perceval
Hugh Perceval
Julia Ormond isVivien Leigh
Vivien Leigh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frida (2002) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Broken Horses (2015) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Jenny’s Wedding (2015) me Titra Shqip
The Tragedy of Macbeth (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit