Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 331 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip

My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip

E ëmbla dhe bishaOct. 06, 2021Russia98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një skandal në familjen mbretërore: princesha e pabindur Barbara u arratis nga pallati dhe shkoi nëpër pyll në kërkim të një princi të pashëm. Megjithatë, në vend të takimit të dashur me të dashurin e saj, ajo kapet nga Buka, grabitësi më i rrezikshëm i mbretërisë. Por shpejt bëhet e qartë se princesha e gjallë është gati ta kthejë jetën e Bukës në një makth, vetëm për të arritur qëllimin e saj. Kështu Varvara e shqetësuar fillon të vendosë rendin e saj në pyll.

My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip
My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Бука. Моё любимое чудище
Vlerësimi IMDb 5.7 88 vota
Vlerësimi TMDb 7 5 vota

Regjizori

Maxim Volkov
Regjizori

Aktorët

Lyubov Aksyonova isVarvara (voice)
Varvara (voice)
Aleksey Chumakov isBuka (voice)
Buka (voice)
Timur Rodriguez isRabbit (voice)
Rabbit (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fountain (2006) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit